HCN - HRONOV 9:1

05.12.2010 23:05

HCN začal v úvodu trochu zakřiknutě a težko se dostával do útočného pasma. Naopak Hronov byl aktivnější a na konci 2min. šel do vedení,potom musel další střely hostů likvidovat Jirka Navratil v brance HCN . V polovině 1.tř. vyrovnal náš hráč Verner. Náchod poté musel ubránit 2 přesilovky hostů,což se jim podařilo na výbornou. Po 1.třetině se mužstva odebrala do kabin za vyrovnaného stavu 1:1.

Do 2.tř. vlétl domácí tým jako uragán..24.min. přinesla duležitou brankou Komárka,v 28.min se Náchodu podařilo odskočit na dvoubrankový rozdíl po trefě Pišty. 2. desetiminutovka pokračovala v Náchodském dobývání Svobodovi branky,což se nakonec úspěšně podařilo 4krát. Postupně se trefili : Šotola, Verner 2x (HATRICK) , Jurča.

Do 3.třetiny se šlo za rozhodnutého stavu 7:1,ale i přesto Náchodšťí pokračovali ve svižném tempu až do úplného závěru,což jim přineslo nejen zasloužené vítězství,ale táké velice hezký výsledek proti lídrovi soutěže,který po prohře 1:9 bude určitě zpytovat svědomí. na 8:1 zvyšoval  Škoda,na 9:1 pečetil Jurča.

Hatrick zaznamenal Verner,velice dobrý výkon předvedl Navrátil v brance,ale po dnešním utkaní by bylo nesparevidlivé,kdyby se nevyzdvihl výkon celého týmu,který se zasloužil o cenný skalp silného soupeře z Hronova.

Do Tichého dolu si v dnešním zapase našlo cestu cca 400-500 fanoušků,přesto že byla převážná většina z Hronova,"Náchodský" kotel je ve fanouškovském souboji naprosto "vygumoval" a dá se říct,že by si v konečném výsledku připsal podobnou výhru,která byla k vidění v dnešním zápase.

Ale hned ve středu nás čeká velmi duležité utkání s nepříjemným soupeřem z NM,kde půjde prakticky o postup.