HCN - NOVÁČ 6:3 + VIDEO

03.11.2010 20:49

Do utkaní HCN vlétl velkolepě.Po gólech Komárka (2) a Vondřejce byl stav v 7.min 3:0. Náchod dále pokračoval v tlaku a byl aktivnější.Přesto se prosadil Chmelík,který stanovil konečné skore 1.třetiny 3:1 .

2.třetina začla podobně,jako ta 1. a sice golově,ve 23.min HCN odskočil opět na rozdíl 3 branek,trefil se Jurča. O 2.minuty déle ovšem snižil novoměstský Janoušek. Tímto stavem skončila 2.třetina,v které se hra vyrovnala a oba týmy drželi bránkaři.

Do třetice všeho dobrého aneb náchodský gol v uvodu 3.třetiny, na 5:2 zvyšoval Pišta . Svým 2.golem v sezoně se prosadil i Hudeček a to už na tabuli svítilo skore 6:2 a pouhých 12min do konce. Potůček byl posledním skorujícím a stanovil tak konečné skore 6:3.

HCN dnes makal od začátku do konce,výhru si zasloužil a to více to potěší,když je to proti rivalovi z NM. Zajimavostí je,že 1.vyloučení přišlo až ve 2.třetině,což dokazuje to,že se utkání odehrálo v klidu.

Toto "povinné" vítězství snad nastartuje náchodský "motor" a postupem času se posune v tabulce směrem nahoru.

Fanoušků dorazilo do kotle 30 a až na menší zaváhání v úvodu makali taky od začátku do konce.