HCN - Vrchlabí 4:3

30.10.2011 22:37

HC NÁCHOD - HC STADION VRCHLABÍ 4:3 (2:1, 1:2, 1:0)

Náchod vstoupil do zápasu proti lídrovi nebojácně, byl aktivní a v 8. minutě dokázal vstřelit vedoucí branku, prosadil se Leeder. Ve minutě 14. bylo srovnáno. O necelé dvě minuty poté Náchod strhl vedení opět na svou stranu, když se prosadil Petr.

Ve druhé třetině jsme byli často vylučováni, ale i přesto se nám podařilo skórovat, nabídkou samostatného nájezdu nepohrdnul Zeman a zvýšil na 3:1, psala se 27.minuta. Poté se gólově prosadili i hosté. Snížení přišlo v přesilové hře hostí, po tvrdé střele do levého "okna" naší klece. V koncovce 2.třetiny dokázalo Vrchlabí srovnat, po takřka totožném gólu.

3. třetina nabídla divákum velký boj. Ve 46. minutě přinesla vítěznou trefu z hokejky Petra. Poté se střídali šance na obou stranách, v závěru utkání začlo Vrchlabí tlačit a Náchod se už snažil udržet vedení, což se mu i přes power-play hostí podařilo.

7 branek, atraktivní utkání pro oko diváka, bojovnost a skvělá hokejová atmosféra, i tak by se dalo shrnout toto utkání. Nesmíme ovšem zapomenout na skvělý výkon Jirky Navrátila, který byl v dnešním zápase bezchybný. Další pozitivum dnešního zápasu byla obrana, která šlapala na maximum a odvedla skvělý výkon hlavně v oslabeních a koncovce zápasu. Doufejme, že se po tomto utkání HCN zvedne a bude produkovat podobný hokej, jako předváděl dnes.

FANS: Dnešní utkání mělo skvělou kulisu. Početné zastoupení mezi diváky měli i hosté, kterých dorazilo do sektoru hostí cca 30 a podíleli se na dnešní kulise. V našem sektoru byl přibližně stejný počet fanoušků, možná s měnší převahou. Co se týka fandění, tak jsme dle mého názoru vyhráli, ne snad proto, že by hostující fans neuměli fandit, ale náš kotel byl dnes ve varu, hlavně v poslední třetině.