HRONOV - HCN 4:5 po sn. + VIDEO

07.10.2012 23:42

7.10.  17:00             HC WIKOV HRONOV - HC NÁCHOD 4:5 po nájezdech (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)

V zaplněné Wikov aréně se hrál ze začátku opatrný hokej, který přinesl góly až v posledních 4 minutách 1.třetiny. Nejdříve šel do vedení Hronov, ale zanedlouho vyrovnal Šejnoha a v čase 19:56 posunul Náchod do vedení Pánek. Druhá třetina ovšem přinesla velmi rychlé srovnání domacích, na které jim stačilo pouhých 33 vteřin. Šance se poté přelévaly ze strany na stranu, ale aktivnější a nebezpečnější byl domací Hronov, naštěstí bez efektu. V poslední třetině se ujali vedení domací, když ve 48.minutě prošla přihrávka z buly až před naši branku, kde hronovský utočník s lehkostí zakončil. V ten moment se zdálo, že to už Hronov dohraje, Náchod se moc do šancí nedostával, naopak domácí mohli rozhodnout. V 55. ale přišlel dárek pro HCN, v podobě šťastného gólu Chudého, který bude určitě Svobodu mrzet. V prodoužení nechtěl nikdo inkasovat a tak přišly na řadu nájezdy. Za Náchod začal Pánek a poradil si parádně, poté se rozjel Fišer, ale jeho střela po kličce skončila mimo branku. Další sérii nájezdů rozjel spolehlivý střelec Šejnoha a poslal prudkou střelou Náchod do velmi nadějného vedení. Šakarovův nájezd zneškodil Kolbaba a Náchod dokázal v derby získat cenné 2 body.

FANS: Celkově se v našem "sektoru" sešlo dost lidí, možná škoda, že fandících bylo pouze 15-20, ale špatný to nebylo. Atmosféra byla dobrá a fandilo se prakticky po celý zápas.