Hronov - HCN 7:5

31.10.2010 22:45

Úvod se lépe vydařil Náchodu,který Hronov přehával a dostával se snadněji ke golovým šancim,přesto se ujal vedení Hronov.Do konce třetiny ještě stihl HCN vyrovnat krásným golem.

Ve 2.tř pokračoval HCN v duchu 1.tř. a díky tomu se dostal do vedení 1:3,poté byla hra nahoru dolu,což více svědčilo domácím,kteři dokázali srovnat skore. Ovšem konec třetiny patřil Náchodu,který 2 goly,které vstitili během 1 minuty,šli do poslední třetiny s náskokem 2 golů.

Hronov snižil hned ve 2.min 3.tř.,poté začínal přebírat iniciativu a v 2.polovině třetiny ujel domací hráč,který byl podle rozhodčích faulován tak,že muselo nasledovat trestné střílení,z kterého Hronov vyrovnal. Domácí rozhodli v 56.min.,poté v závěru pojistili vítězství na konečných 7:5.

Utkání sledovalo 500 diváků,ovšem minimálně ty náchodské musel mrzet výkon rozhodčích.HCN podal velmi dobrý výkon,2 třetiny přehrával Hronov.I Náš kotel se činil a byl slyšet skoro po celý zápas,jen škoda toho závěru...

Již tuto středu hostíme Nové Město n/M ,doufejme,že po 2 smolných zápasech příjde výhra,body budou potřeba!