NOVÝ BYDŽOV - HCN 3:6

07.11.2012 20:22

7.11.  18:00             ST. NOVÝ BYDŽOV - HC NÁCHOD 3:6 (2:3,0:2,1:1)

Již ve 34. vteřině šli domácí do vedení, ještě hůř to vypadalo s Náchodem na konci 3.minuty, kdy už prohával 2:0. Snížení přišlo z hole zemana v 8.minutě. Do 14.minuty si Náchod schoval dvě slepené branky, kterými Šejnoha s Hudečkem otočili během 31 vteřin vývoj utkaní. Začátek druhé třetiny vyšel lépe Náchodu, když ve 22.minutě zvyšoval kapitán Vondřejc na 2:4. Už se zdálo, že druhá třetina jiné branky nepřinese, ale Škoda to ještě stihl změnit 7 vteřin před koncem 2.dějství. Ve třetí třetině se hodně faulovalo, během deseti minut padlo celkem 7 dvouminutových vyloučení. Gólově se dokázali prosadit domácí necelé 4 minuty před koncem utkaní, ale více se jim už nepodařilo. V úplném závěru, shodně jako v předešlé třetině, se tentokrát podařilo Hudečkovi pečetit vítězství 6.brankou Náchoda v čase 59:53.