TRUTNOV - HCN 9:3

01.11.2012 13:14

31.10.  17:00             HC TRUTNOV - HC NÁCHOD 9:3 (5:0,4:3,0:0)

Po rozpačitých výkonech Náchoda v minulých utkaních by byl malý zázrak, kdyby se mu podařilo získat body v Trutnově. A šance na body se rozplynula hned v první třetině, kterou Náchod prohrál 5:0. Ve druhé třetině pokračoval debakl, když už ve 25. minutě vedli Trutnovští 7:0 ( Zajímavostí je, že v této sezóně nedal Trutnov za celý zápas více než 6 golů a to v zápase s Opočnem.). Potom se podařilo snížit Hradeckému prudkou střelou od mordé čáry. Trutnov ale rychle odpověděl. Náchod se sice pomalu začal dostávat do hry, ale už bylo pozdě, přesto to byl opět Hradecký, který se velkou měrou podílel na druhém gólu Náchoda, když předložil puk před odkrytou branku domacích a Hudeček dokázal upravit. Náchod měl poté přesilovku 5 na 3, z čehož "vytěžili" to, že, při návratu 4.hráče Trutnova z trestné lavice inkasovali gól ve vlastní přesilovce. Poslední gólovou tečku za zápasem si ale Schoval Šejnoha, který prudkou střelou z pozice levého křídla vymetl šibenici domácí svatyně. Ve třetí třetině se utkaní spíš dohrávalo, přesto přineslo řadu tvrdých střetů a vyloučení . Náchod ještě může být rád za "pouhých" 9 obdržených branek. To, že by tým nestíhal v poslední třetině by se ještě možná dalo pochopit, ale to, že si nechá nasázet 5 golů v úvodní třetině, kde působil naprosto neškodným dojmem, je pouze smutné zjištění, dokumentující momentální rozpoložení a sílu týmu. 2 góly obdržené ve vlastní přesilovce nepotřebují další komentáře.