diskuse

Datum
Vložil
Titulek

JJ

Já už to říkal v polovině sezony, že ke konci budou chybět body..A to, že by nám případna nekontumace pomohla k postupu, to sice jo..Ale měli sme zabrat už dávno předtím... V utkáních na Jaráku, Třebkách, doma se Dvorem. na Pace a doma s Bydžovem....tam sme měli bodovat a nemuseli sme brečet nad kontumací... Tak už se furt nevymlouvejme..byla to prasárna, ale Náchod měl hrát celou sezonu a ne jen par poslednich utkání

Datum
Vložil
Titulek

Nebrečte!!!

Musím tady reagovat na články které tady čtu, jelikož si myslím že náchod si letos za danou situaci může sám.....a jestli se chcete stále vymlouvat na kontumaci z Hronovem tak jste pro mě větší ubožáci než ty cirkusáci z NMnM. Ruku na srdce a řekněme si kde opravdu byla chyba.......díky čau

Datum
Vložil
Titulek

Re: Nebrečte!!!

Ano můžeme si i za to taky my!!!Kdyby se v PAce nedostal 2.vteřiny před koncem gol na 3:3 tak by sme měli + 1bod.A pak další zápas doma s bydžovem,taky sme vedli a pak sme prohráli 4:3 na nájezdy což jsou ztraceny 2 body takže dohromady 3 body a byli bysme v nadstavbě,ale jsou to i jiné zápasy co sme neudrželi,v Hronově a doma Třebky...A na tu kontumaci se dá taky trochu svádět...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Nebrečte!!!

Nesud nachodaky podle jednoho cloveka kterej si mysli ze mluvi za vsechny.ten autor pise pouze sam za sebe a neustale se domniva ze kontumace nam znicila postup ale pravda je uplne jinde, vydava se za nejakyho tiskovyho mluvciho pomalu ....l.....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Nebrečte!!!

Tím člověkem myslíš koho ? Je pravda,že to píšu sám za sebe..Náchod mohl být v 6 kdyby vyhrával,jejich jediná šance na postup nebyla porazit Hronov,ale za ty situace,která tady byla by ty 3 body za Hronov poslali do 6 Náchod. A ta kontumace vlastně rozhodla o tom,že nepostoupili. Je lepší dělat něco,než jen tlachat na diskuzích a vydávat se jednou za Santu clause a podruhý za Chucka Norrise.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Nebrečte!!!

,,Je lepší dělat něco,než jen tlachat na diskuzích a vydávat se jednou za Santu clause a podruhý za Chucka Norrise.´´že to říkáš zrovna ty :D :D :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Nebrečte!!!

Snad víš o mě něco,co já sám ne?

Datum
Vložil
Titulek

SÍDŽEJI

Žádáme rádobyautora všech článků aby se už vrátil do léčebny ! Náchod nepřišel o šestku kontumací...

Datum
Vložil
Titulek

Re: SÍDŽEJI

Nebýt kontumace,měl by Náchod 24b.,stejně jako NM,což by Náchodu zaručilo postup,jelikož vzájemný zápas má lepší.

Datum
Vložil
Titulek

navržený sstém

souhlasm docela s tim že to kdyžtak měl navrhnout někdo jinej a ne vy.
na jednu stranu je to dobrej nápad a to z pohledu atraktivity ale berte v potaz i to že týmy hrající KLM na tom nejsou finančně tak dobře a tohle by je mohlo zničit.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.