diskuse

Datum
Vložil
Titulek

uprava

Šlo by to případně ještě změnit s play off. první dva týmy by šli přímo do semifinále,3.-6. týmy by hráli ČF 3.vs 6. , 4. vs 5. , z nichž by vzešli dva semifinalisti.

Datum
Vložil
Titulek

soutěž

Změna systému by neškodila, ale play off by musely hrát jen čtyři týmy, pro nedostatek termínů, ale to už tu také bylo. Dříve hráli o přeborníka kraje první dva a v tom roce vyřadil Náchod tehdy suveréní Nové Město a od té doby se už tak nehrálo. Nedostat se do šestky a chtít změnu to budeme pro smích to musí navrhnout někdo jiný a třeba i lépe postavený v tabulce. S pozdravem atˇžije HCN

Datum
Vložil
Titulek

Re: soutěž

Pokud se nepletu tak tento systém navrhli kluci Hynkovi. Tak proč teď brečíte?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: soutěž

Nikdo nebrečí,pokud si přečteš článek a zapojíš u toho trochu i mozek,tak přiště nic podobného nenapíšeš.

Datum
Vložil
Titulek

soutěž

pro kotel HCN, nevím jestli znáte soutěžní řád, ale sezona ještě nekončí , a čistě teoreticky Náchod může skonči v tabulce před Nováčem, i třeba před Hronovem, ale je potřeba bojovat dál a můžeme skončit na pátém místě, ale nesmí se to zabalit. PROHRÁT JE ŠPATNÉ, ALE NEJHORŠÍ JE PO PORÁŽCE SE NEZVEDNOUT A BOJOVAT DÁL!!!!! Jsem FANDA Náchoda, na hokej chodím přes třicet let a už jsme tu zažily horší věci, proto si přeji aby to hráči nezabalili sezona MEKONČÍ

Datum
Vložil
Titulek

Re: soutěž

Já o tom vím,že po nadstavbě týmy,které zustanou na 5. a 6. místě budou hrát s těmi z play down,ale přeci jen z pozice diváka už sezona tak nějak končí..

Datum
Vložil
Titulek

ŠTĚSTÍ JE TAK KRÁSNÁ VĚC

Daň za vymodlenou kontumaci prvního kola: ŠŤASTNÁ SEDMIČKA :-) propadák na 7. místě a odplata od Dvora v podobě historické třetiny 7:0

Datum
Vložil
Titulek

Play off

Nejen atraktivnější,ale dle mého i jakési zadostiučinění pro fanoušky. Každý fanda,včetně hráčů maká celou sezonu,aby pak přišlo vyvrcholení a to play off. V této soutěži po základní části musí odehrát 3 týmy zápasy o ničem,nedivím se divákům,že na tyto zápasy ani nechodí..podle mě by si třeba Opočno letos play off zasloužilo,ikdyby do něj nastupovalo z 8.pozice,což by zaručila případná změna systému.

Datum
Vložil
Titulek

Systém

Co se týká systému Krajské ligy. Opravdu nejde hrát, tak jak píšete: 4x každý s každým a potom play off 8 týmů na 4 vítezné zápasy. To by znamenalo strašný nárůst zápasů a play off by se muselo hrát snad každý pracovní den v únoru. To přece nemůžete po hráčích, co hrají krajsou ligu a chodí do práce chtít. Sezona končí začátkem března nebo koncem února a to nejde změnit. Systém, kterým se teď hraje mi přijde dobrý, bohužel, že skončil Náchod 7. je jeho problém. Minulý rok se mu dařilo líp a za rok třeba taky. Že někdo hraje špatně, to se bohužel stává a neměl by hledat vinu v systému soutěže.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Systém

Nikde jsem nepsal,že hledam vinu v systemu,to v žadném případě.
Jen by mi to takto přišlo atraktivnější pro diváky.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.